O mne

Mám rada ľudí a hľadanie ich dobrých stránok, aj keď mi mnohí hovoria, že som v tom naivná… A nech… rada sa dívam na svet z tej lepšej stránky. Veď každému dal Boh do vienka jedinečné zbrane, ktorými môže svet zlepšovať. Pre mňa vybral úsmev, ktorý ma robí viditeľnou, temperament, ktorý ma robí zapamätateľnou a univerzálnosť, pre ktorú som použiteľná na mnohých “bojových poliach”.  Energia pôsobiaca prostredníctvom týchto zbraní spôsobila, že mojím svetom sa stalo umenie.  

Divadlo a spev

Môj život sa preto prirodzene uberal cestou divadla a spevu, čomu v konečnom dôsledku zodpovedá aj moje vzdelanie. Študovala som herectvo, neskôr muzikálový spev, ktorý som uplatňovala v mnohých zaujímavých projektoch či už televíznych alebo divadelných, ako napr. aj v najdlhšie hrávanom muzikáli Mníšky II. – Milionárky, kde som stvárňovala sestru Amnéziu.

Moderovanie

Po prvých profesionálnych krokoch smerujúcich k muzikálom, divadlu či dabingu sa mi naskytla príležitosť moderovať menšiu obecnú udalosť v dedinke blízko môjho rodného mesta. Táto skúsenosť vo mne prebudila energiu, ktorú by bolo možné popísať ako príťažlivosť. Odvtedy sme s moderovaním spojení akýmsi magnetizmom, pretože aj keď som si na chvíľu odskočila do sveta muzikálu, reklamy, či televíznych seriálov, vždy som sa vrátila k moderovaniu ako k svojmu základnému táboru.

Moderovanie a spev

Viac ako desať rokov sa aktívne venujem moderovaniu. Preferujem empatický druh moderovania, interaktivitu a komunikatívnosť. Aj vďaka širokému muzikálovému, šansónovému či popovému repertoáru ma častokrát nazývajú produkt dva v jednom. Ak mi prejavíte dôveru, pokúsim sa urobiť všetko pre to, aby Váš firemný večierok, ples, módna prehliadka, odovzdávanie cien, či akcia akéhokoľvek druhu, dopadla čo najlepšie a aby ste i vďaka mne mali na ňu len tie najkrajšie spomienky. Veď spomienky to je to, čo nám nik nevezme a ostanú v nás večne…

WhatsApp Image 2022-08-25 at 14.46.04 (3)

Moderovanie v TV

Veľkú školu a mnoho skúsenosti mi priniesli stovky odmoderovaných podujatí a viac ako sedemročné natáčanie televíznej gospelovej hitparády „Poltón“ na RTVS. Ako moderátorka sa cítim ako ryba vo vede, kde častokrát pôsobím aj ako dramaturgička, scenáristka, či režisérka. A práve v tom sa skrýva moja univerzálnosť.

 

Stačí málo na vyvolanie úsmevu a stačí jeden úsmev, aby sa všetko stalo možným.